Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet ilyen gazdasági helyzetb...

Lehet ilyen gazdasági helyzetben munkahelyet váltani? A mostani munkahelyemen már nagyon nem érzem jól magam, sem emberileg sem szakmailag. Tűrjek, vagy próbáljak meg váltani?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged akkor természetesen válts. Ha nincs most jobb hely akkor egyelőre tűrj, de amint lesz válts. A gazdasági válság meg bekaphatja, ha találsz jobb helyet, persze ez nem biztos, hogy könnyű.
2009. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha kapsz egy jo allasajanlatot akkor persze valts, foleg ha a jelenlegi helyeden nem erzed jol magad. azert a valsag ellenere is lehet munkat keresni csak joval nehezebb jot talalni, de nem lehetetlnen. a valsag idejen a biztos munkahely sem biztos, nem lehet tudni h mikor szuntetnek meg munkakoroket. az biztos uj munkahely probaidovel jar. meg azert nezd meg jol h milyen is az uj allasajanlat nehogy a vegen rosszabbul jarj. csak ovatosan! de persze szerintem keress nyugodtan masikat. sok szerencset.
2009. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak hírdetésekre tudnék jelentkezni. :(

De lehet hogy megpróbálom, legalább látom mik a lehetőségeim.

2009. febr. 18. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
én amikor éreztem, hogy a munkahelyemen már nem szeretek lenni, nincs kellő motiváció, emberszámba sem vesznek és mindezt nevetséges összegért, akkor egy csomó helyre küldtem önéletrajzot. úgy voltam vele, hogy vagy most vállalunk babát, vagy elmegyek máshova dolgozni, aztán majd amelyik előbb sikerül. 1-2 hónap elteltével be is hívtak több helyre interjúra, meg is kaptam volna a jobb állást, de a tesztem pozitiv lett :-))) jelentkezz hirdetésekre és csak akkor mondj fel, ha már tuti a másik. a válság többnyire a termelői szférát érinti, nem tudom mit dolgozol, de nem esélytelen új munkát találni.
2009. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze h probald meg. Ha meg sem probalnad akkor sosem tudhatod h mit ajanlottak volna fel es lehet h egy tok jo allasajanlat mellett setaltal el. mindig jo nyitott szemmel jarni es ugy ahogy irtad legalabb latod a lehetosegeidet. es sosem tudhatod. lehet h megkapod almaid allasat.
2009. febr. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem tudom, h milyen jellegu a munkad. sok szakma nagyon keresett, meg most is.

De pl. Kedvesem logistikus. januar ota nem tud elhelyezkedni........ Budapest, es kornyeke....

Szoval nezd meg, hogy mennyi eselyed van. es varj, amig csak birod.

2010. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!