Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sos! Melyik az az iskola...

Sos! Melyik az az iskola Budapesten, és szolnokon ahol légiutaskisérőnek tanulnak. És milyen az iskola?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.os és légiutaskisérő szetetnék lenni, és már hallottam a pesti és a szolnokirol is de senki se tudja a suli nevé. Mi suli neve??

2013. szept. 8. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Beírod google-be h légiutaskísérő/stewardess képzés és megkapod őket. A nagyon jó nyelvtudás az szükséges, lehetőleg több nyelvből és nem árt ha csinos vagy meg könnyűvérű.
2013. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Budapesten a Számalk nevű iskolának van OKJ-s légiutas-kísérő képzése, de ezt csak érettségi után lehet elvégezni. Középiskola nem hinném, hogy van. Elég az érettségi ahhoz, hogy ez legyél illetve a jó angol tudás, min. középfokú nyelvvizsga.
2013. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Számlakot ismerem. De van vmi szolnoki és pesti közlekedési középiskola ahol ezt lehet tanulni. De a google ba nem találtam.
2013. szept. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!