Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha tavaly nem tanultam jól,...

Ha tavaly nem tanultam jól, de most tanulnék, akkor felvennének a Szilágyi Erzsébet-be (Eger)?

Figyelt kérdés
7. évvégén 3.9-es átlagom volt (pontosan ennyi volt e, azt nem tudom, anya mondta, de ö sem tudja pontosan. De most kiszámoltam, bár nem nagyon tudtam a jegyeket, de 3,8-ra jött ki. ) és ha most jobban tanulnék, akkor lenne egy kis esélye is annak, hogy felvesznek oda? :o vagy ha már hetedikben elrontottam, akkor már nincs is esélyem? Vagy ha jól megírom a felvételit, meg az szóbelin is jól teljesítek akkor felvehetnek? Vagy ha éppen a felvételi nem jó, de a szóbeli igen, akkor mi van?
2013. szept. 10. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
tanulj jobban, és akkor menni fog, az alapján ítélnek, amit most mutatsz majd nekik
2013. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel az átalggal nem hinném.

De a felvételinél nem csak az átlagod számít, hanem az is, hogy hogy írod meg a felvételi feladatsort

2013. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legalább négyes átlagod azért meglegyen-
2013. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A felvételi kérelmek elbírálásának szempontjai


Ált.iskolai tanulmányi eredmények: 25 pont.

Központi egységes írásb vizsga eredménye: 50 pont.

Szóbeli eredménye: 25 pont.

2013. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha jobban tanulsz, azzal nem ártasz senkinek. Legfeljebb nem vesznek fel, jelentkezz a Dobóba is, vagy a Neumannba, ha van rá pénz...

Nekem hetedikben kb. 4,2 volt az átlagom, nyolcadikban félévkor pedig 4,6. Felvettek, de így is bőven a rosszabb tanulók közé tartozom az osztályban. Azért azzal számolj, hogyha fel is vesznek, teljesíteni kell.

2013. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Dobóba nem nagyon akarok. :/ a Neumann az jó suli, csak sokat kell fizetni, az AJTP-ről meg olyan jókat mondott valami tanárféleség aki a Neumannból jött hogy oda akarok menni :D:D:D csak nincs olyan gyermek védelmi valamim..
2013. okt. 20. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig anélkül nem tudsz menni.
2013. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ide akarsz jönni, tedd oda magad rendesen! :D A 9.-et, 10.-et simán túl lehet élni, de a 11.-et... :D Akkor gyere ide, vagy egyáltalán gimibe, ha bírsz tanulni. És hidd el, nagyon megéri az általánosban odafigyelni. Én pl. nagyon bánom, hogy akkor nem vettem komolyan, mert akkor az első másfél év még könnyebben ment volna. :)
2013. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!