Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budán melyik iskolák jók?

Budán melyik iskolák jók?

Figyelt kérdés

Bicskén lakok és jövőre mennék gimnáziumban,és emiatt Budán tudnátok nekem mondani jobb gimiket,4.0 4.3 as átlagom volt 7. ben,és kb milyen átlag kell abba a suliba amit írtok?


aki tudna segíteni pls írjon rá



2013. szept. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne írd ki naponta ugyanazt a kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2013. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben bocsi,
2013. szept. 11. 15:05
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a te műveltségi és tudásszintedhez bármelyik iskola megfelel, sőt még túl jó is.

Aki ennyire magyartalanul ír, és helytelenül ragozza az ikes igét, az ne menjen jobb gimnáziumba.

Javítás:

Budán melyik iskola jó?

lakom

2013. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy Budán melyik iskolák jók mert nem csak magamnak keresem,és nem csak egy sulira voltam kíváncsi.
2013. szept. 12. 14:56
 5/5 anonim válasza:
Akkor menj valami idegen tannyelvűbe, ott nem lesz ennyire feltűnő, hogy nem tudsz magyarul.
2013. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!