Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM tanulói,...

MADÁCH IMRE GIMNÁZIUM tanulói, figyelem?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik a budapesti Madách Imre Gimnáziumba járnak. Tudnátok mesélni a szóbeli felvételiről? Miket kérdeznek?

2013. szept. 11. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Tavaly felvételiztem (haladó német-kezdő angolos osztályba). Először volt egy nagyon rövid, kb 10 perces írásbeli rész, enm volt nehéz, megkezdett német mondatokat kellett kiegészíteni pár szóval. Aztán németül kérdezgettek tőlem ilyen alapdolgokat, higy hobbi, szabadidő, család.. Magyarul egy képről kellett beszélnem, és magyarul is mesélnem kellett magamról. Lényeg, hogy magabiztosan, kedvesen, és érthetően beszélj:) Én mist vagyok kilencedikes a suliban, ha van még kérdésed, nyugodtan írj:))
2013. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!