Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit takar az egyéni tanrend...

Mit takar az egyéni tanrend az egyetemen (SZTE)?

Figyelt kérdés
Kénytelen leszek a betegségem miatt egyéni tanrendet kérni ( megpróbáltam nélküle, de már az első héten kiderült, hogy nem fog menni ).

2013. szept. 11. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálatok konkrétan nem tudom mit jelent. Nálunk azt jelenti, hogy lehet kérvényezni az egyéni tanrendet valamilyen alapos indokkal, pl. szociális helyzet miatt nappali tagozat miatt dolgoznia kell az illetőnek, tartós betegség, baleset, bármi olyasmi, ami megakadályozza azt, hogy az illető napról napra betudjon járni az óráira.

Nálunk tanárfüggő, hogy ezt ki hogy értelmezi. Valaki e-mailben küldi az órai anyagokat és csak zh-zni, illetve vizsgázni kell bemenni. Valaki átcsatolja az illetőt a levelezős csoporjához és azt várja el, hogy néhány hetente ott jelenjen meg, valakit abszolút nem érdekel hogy oldja meg az illető, de nem kell bejárnia órákra és szerepelnie katalóguson, viszont zh-kat, évköziket ugyanúgy meg kell csinálnia, vizsgázni be kell menni.

Egy kérdést megér a TO-n, hogy nálatok ez hogyan működik általában.

2013. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem veseelégtelenségem van és heti 3x kell járnom művesekezelésre, van hogy többször és már az első 2 hétben 3 gyakorlatot kihagytam ( Biológia szakos vagyok ).
2013. szept. 13. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!