Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenkinek meg kell írni a...

Mindenkinek meg kell írni a felvételit?

Figyelt kérdés
Most az idén vagyok 8.-os és ugye januárban írjuk a felvételit. A kérdésem pedig az lenne ,hogy akkor is meg kell írnom a felvételit ha olyan iskolát jelölök be ahová nem kell? Tehát mindenkinek kötelező megírni attól függetlenül ,hogy ahová szeretne menni középiskolába oda kell vagy nem írásbeli?
2013. szept. 12. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre akarsz menni - és biztos is vagy abban, hogy felvesznek, akkor nem kell megírnod, miért is kéne... De azért gondold át, mert ha mégse jön össze, nem árt, ha máshová is tudsz menni... Ja meg mivel lényegében tök ingyen van, akár egy "szintfelmérőnek" is felfoghatód, a saját képességeidet ismered meg vele.
2013. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszi a segítséget!:))
2013. szept. 12. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, de nem tudok írni!

*felfoghatod/felfogható lett volna, nem a kettő vegyítése, mielőtt még bárki beleköt.. :))

2013. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mindenkinek meg kell írni, viszont vannak olyan iskolák, ahol nem nézik, hogy milyen lett a felvételid.. De szerintem azért írd meg:)
2013. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!