Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minimum hány pontos központi...

Minimum hány pontos központi felvételit kell írni, hogy bekerüljek a Budapesti Karinthy Frigyes Gimnázium angol kéttannyelvű osztályába?

Figyelt kérdés
Eddig minden évebn 5 egészes átlagom volt,angolból versenyzek és alapfokúra készülök,anyukám(angol tanár) és iskolai tanárom szerint jó vagyok,de én kevésnek érzem magam hozzá.Mennyira kemény?Valaki írna nekem jellemzést a suliról,tananyagostul,közösségestül,mindenestül?

2013. aug. 30. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, hogy hány pontosat kell írni, mert ez változó, de mindenképpen egy elég jó felvételi kell oda.

Az, hogy mennyire vagy jó angolból az teljesen mellékes, mert az első évben úgyis nagyon jól meg fognak tanítani.

A suli kemény persze, de azért nem kell ilyen borzalmakra gondolni. ;)

A közösség, na meg a tanárok is mind szuperek.

Ha valami érdekel, írj privátot. :)

2013. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet megmondani de nagyon jót hát az alapfokút én így egy Karinthyhez keveslem, de lehet h nem így van de drukkolok :)
2013. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitűnővel van jó esélyed, csak a központit is írd meg magas pontszámra
2015. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bekerültél?
2015. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!