Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Kőbányai Szent László Gimnázium vagy Kispesti Deák Ferenc Gimnázium. Melyiket ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Szt. Lászlóba menj
2013. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű Szent Laci!!! A Deák az kakii!
2013. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem is kérdés. :D Egyértelműen Szent László.

Hogy miért?

Tehetséggondozó iskola, jó tanárok, jó közösség, színvonalas hülyék (bizony, még az idióták is színvonalasak), jó hangulat.

2013. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz. Ha hajtasz, mint az állat és vért pisilve tanulni akarsz, mint a gép, akkor ne a Deákba menj.

DE itt is tudsz tanulni, ha akarsz, ha TE akarsz. A tanárok szívesen segítenek bármiben, ha látják rajtad a hajlandóságot. Nem aláznak szarrá, nem adnak egyest minden hülyeségért. Igen, ez egy lazább suli. Ez nem azt jelenti, hogy innen nincs tovább és nem tudsz továbbtanulni, csupán azt, hogy fel tudsz lélegezni két dolgozat/felelés között. A tanárok úgy általában változóak, de ha valamilyen irányba érdeklődsz, a fakton valószínűleg jó tanáraid lesznek. A nyelvoktatás elég jó (persze ez is azért tanárfüggő).

Ha érzel hajlandóságot magadban, menjél a Szent Laciba, de a Deákot is tudom ajánlani, mindkettőt más-más szempontból.

2013. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Deák! Én is ide járok,és nem is olyan gyenge,mint ahogy mások gondolják,én is néztem a szent lászlót,de nekem maga a környék sem tetszett,meg nem akarok vért izzadni,fölösleges nagyon erős suliba menni..:) Én azért jöttem a deákba,hogy majd el lazulom itt a 4-5évet,és kiderült,hogy nem is olyan laza suli:DD Sokkal szívesebben járok egy kertes házas részre,ami barátságos. Az épületet belülről a téli szünetbe felújították :)ha van kérdésed,válaszolok szívesen:)
2014. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!