Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Eventus...

Mi a véleményetek az Eventus Üzleti, művészeti suliról?

Figyelt kérdés

Az van hogy még csak hetedikes vagyok de már kérdezgetik folyton, hogy hova megyek továbbtanulni meg ilyesmi, de ha azt mondom nem tudom akkor azt mondják itt van már az ideje hogy már lassan kéne tudnom... És azt gondoltam ide szeretnék mennék de nem tudom pontosan hogy milyen iskola :)

13L


2013. szept. 21. 19:19
 1/3 Whit55 válasza:
Ha tudsz rajzolni, ha nem, felvesznek akkor is. Itt nem a tanulmányaidra mennek, leginkább a pénzedre. Természetesen csinálnak felvételit, de hiába, ha már véletlenszerűen megemlíted, hogy "Mikor Horvátországban/Görögországban/Spanyolországban/ stb. voltunk nyaralni..." akkor leszűrik, hogy van nálatok pénz, szóval anyagiakra mennek, nem arra, hogy mit nyújtasz! Tandíj nem létezik, csak alapítványi támogatás, eléggé fizetős suli, amúgy meg magán. A kollégiumok között a Leányka útit ajánlom, ahol a fiúk vannak. Határozottan jobb a létkör, a közösség és te is szabadabb vagy! Az anyagot már mikor hogy, rendesen leadják, de előfordul (szinte mindig!), hogy későn tudatnak veled valamit, akkor meg aztán kapkodhatsz! Én oda járok, most vagyok végzős, rengetegszer át akartam jelentkezni, de mondom ha már egy vagyont költöttünk ebbe, akkor elballagok innen. Megjegyezném 95 kilóról 60-ra fogytam és nem a rendesen megtartott testnevelés órának köszönhető ez! Hidd el, nem érdemes ide jönnöd. Én megszívtam, de te még mentsd magad azzal, hogy nem ide jössz!
2014. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm járt oda fél évet, aztán elment mert nem bírta tovább. Mesélte, hogy nagyon sokat lopnak egyes diákok, drogoznak, egy csaj meg is vakult, amikor bedrogozva elesett fürdés közben és beverte a fejét. Mivel ő kívülálló volt (az ismerősöm) ráfogták a lopásokat meg a drogot is. Szerencsére nem hitték el a kolifelügyelők, de elég durva társaság állítólag.
2014. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Whit55 válasza:
Durva a társaság, ez kétségtelen, de ha olyan emberekkel találkozol, nem is a suli miatt, inkább ők értük mész vissza. Én elmentem volna onnan ezerszer, de a társaság ott ragadott. Most már kijelentem, hogy nem vesztettem volna sokat vele.
2014. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!