Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Kommunikációs...

A Budapesti Kommunikációs Főiskola milyen?

Figyelt kérdés
Nem sikerült bejutnom az egyetemre ahova szerettem volna ezert keresztfelevkor szeretnek jelentkezni valahova mert nem akarok egy egesz evet kihagyni.. Nezegettem az eddigi evekben indult keresztfeleves kepzeseket es alapkepziesen szinte csak a BKF-en indulnak szakok... Human beallitottsagu vagyok, de matekbol se vagyok annyira rossz. Ajanlanatok nekem a BKF-et? Igazabol nem nagyon tudom milyen iranyba tanuljak tovabb, de ha mar BKF akkor foleg kereskedelem-marketing vagy komm-mediatudomany erdekelne. Ezek milyenek?
2013. szept. 22. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
büfé
2013. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb a híre
2013. szept. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor inkább az Általános Üzleti Fősuli

ami Budán van

2013. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ez jöhet számításba, akkor inkább hagyj ki 1 évet.
2013. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz?:/ és olyat nem lehet csinálni hogy fél évig BKF-re járok és jövőre átmegyek ugyanarra a szakra mondjuk Corvinusra vagy BGF-re? (ha megvan a pontszámom) csak mert tényleg nem akarok itthon ülni egy évet...
2013. szept. 23. 13:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint ugy ertem , hogy átjelentkezni lehet-e, ugy hogy beszamitjak a BKF-en tanult tantárgyakat
2013. szept. 23. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Átlehet jelentkezni, de nem biztos,h mindent beszámolnak. Erről azt az intézményt kell megkérdezned, ahová át akarsz jelentkezi.
2013. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!