Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a középszintű érettségi tételeket órán Powerpoint-ban előadni rendes érettségi szintű felelés helyett?

Figyelt kérdés

Ezt találta ki az új angoltanár, aki egyébként marha furcsa személyiségnek számít a sulinkban. Nekem már megvan középszintű nyelvvizsga+érettségi, de bejárok angolra, hogy a saját emelt szintű gyakorlómból készüljek az emelt érettségire, pedig úgy volt, hogy "elvileg" lesz külön előkészítő rá, de ez még akkor állt fenn, mikor még a régi, szuper tanárnő volt.

Azt találta ki a középszinteseknek, hogy a megadott témát PP-ben dolgozzák ki otthon, és itt adják elő osztály előtt. Szerintük sok időt vesz igénybe a géppel szórakozni, és jobb csak a tanárnak felelni a témából, mert érettségin se Powerpointoznak szóbelin. Mi a véleményetek erről?


Amúgy órákon gyakorlatilag szinte mindennel foglalkozunk, csak angollal nem,(volt is felhorkanás szülőin, de pont az angoltanár nem volt ott) a tanárt egyszer se hallottuk pl. ma se angolul megnyilvánulni, ahhoz képest, amilyen szigorúnak próbálja eladni magát.. de ez már másik ügy. :D



2013. szept. 26. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!