Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Drégelyvár Szakközépiskolába...

Drégelyvár Szakközépiskolába lehetséges becsatlakozni év közben is?

Figyelt kérdés
Weboldalukon azt irták szeptember 30 a határidő de ugy hallottam elég laza suli , meg máshol is van ilyen lehetőség ... Emailre nemnagyon válaszolnak :D Köszöntem

2013. szept. 30. 07:14
 1/7 anonim válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy legyen munkahelyed, akkor ne menj oda szerintem...

Én eddig csak rossz tapasztalatokat hallottam a suliról... :(

Nem rossz indulatból mondom.

2013. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek akarsz odamenni, ha nem tanítanak semmit?

Nem készít fel a vizsgára

2013. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy nem valami szinvonalas a tanítás , de nem is igazán érint olyan szakra mennék amit már most is tudok csak papír kéne .. Csak arra vagyok kiváncsi hogy átvesznek e évközbe
2013. szept. 30. 13:59
 4/7 anonim válasza:
Az van a honlapjukon, hogy lehet csatlakozni - szerintem menj oda és kérdezd meg.
2013. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan gyere, (akár még utána is) lehet különbözeti vizsgát tenni, hogy utolérd a többieket, és a vizsga sikeressége általában 90% felett van
2013. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lehet de minek?? Ha kérdeznek akkor is hazudnak! Akik itt dícsérik őket a komentelők azok meg a saját embereik. Keress rá a véleményekre itt meg a Googleben is a

Drégelyvár Szakközépiskola, Drégely Gimnázium, Vállalkozósuli, Klebelsberg Kúno szakiskola, Virág és Juhász Kft véleményekre! Mindenhol azt látod hogy egy fos az egész. Csodállom hogy még működik

2014. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 már csak működött, rengeteg új osztálytársam lett februárba, köszönhető ennek a nagyszerű iskolának a megszűnésének. XDD
2015. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!