Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumba menjek? (...

Melyik gimnáziumba menjek? ( Karinthy? Szent László? Madách? )

Figyelt kérdés

Sziasztok , most vagyok 8. osztályos ( idén végzek a Városligetiben ) , és sajnos fogalmam sincs hol tanuljak tovább. A szüleim nagyon erőltetik a Karinthy-t de nekem valahogy nem nyerte el a tetszésem. Gondolkodtam a Szent Lászlón de nem tudom jó-e a közösség és hasonlók. Eszembe jutott még a Madách és ehhez hasonlók de nem tudom.

Elsősorban az említett iskolákban végzettektől szeretnék tanácsot kérni :) köszönöm :) ( de szívesen elfogadom más iskolában végzettekét is :D )( ha az átlagot nézzük 1. óta kitűnő vagyok)



2013. okt. 4. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem tetszett a Karinthyban? :) (Nem-e meg tudom cáfolni.)

Ha a Karinthyról érdekel valami konkrét, akkor kérdezz nyugodtan.

Egyébként a Szent Lászlósoktól azt lehet hallani, hogy nagyon jó a közösség.

2013. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg a Madách is nagyon jó.

Meg még van pár gimi, ami jó (Trefort, Eötvös)

2013. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. okt. 5. 13:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én madáchos vagyok, és imádom a sulit! A közösség is nagyon jó, minden nap jókedvvel megyek be a suliba. Ha van még kérdésed, nyugodtan írj nekem, szívesen válaszolok rá:)
2013. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 5. 16:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én idén kezdtem a Szent Lászlóban,és nagyon jó a közösség,tényleg! :D Ha ezt választod,akkor tényleg nem fogod megbánni! :) Karinthyról nagyon sok információ kering,hogy sok drogos van ott,meg minden. De nem tudom. Kinézetileg és felépítésileg nekem a Laci jobban bejött. Madáchról nem tudok semmit,ne haragudj. Ha kérdésed van,nyugodtan írj! :)

2013. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Madách <3 imádom! elképesztő közösség és rendes tanárok :)
2013. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 klopusz ***** válasza:

Madách-os a lányom és az unokahúgom is.

Mindketten nagyon szeretik a sulit. Nagyon jók az osztályok, gyerekpártiak a tanárok.

Egy percre sem bántam meg, hogy ezt a sulit választottuk.

2013. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. okt. 8. 17:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Szent László!

Nagyon jó a közösség, természetesen mint mindenhol máshol a Földön, itt is vannak idióták, de még ők is színvonalas idióták. :D A tanárok nagyon jófejek meg cukik és aranyosak :D És a legtöbbjük tud is tanítani.

2013. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!