Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki blanka gimnázium?

Teleki blanka gimnázium?

Figyelt kérdés
most vagyok 8.-os és voltam egy ilyen suliválasztos börzén és nagyon megtetszett ez a suli :)) de nehéz ide bekerülni vagy könnyebb??. és hányas átlagtól vesznek fel? milyen a suli közössége? előre is köszönöm a válaszokat !
2013. okt. 4. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:
upsz elirtam szakközép iskola , nem gimnázium
2013. okt. 4. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Oda 2-3-as átlagtól már felveszik az embert. Szerintem ne menj oda! A gimi egy fokkal jobb.
2013. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazábol nem tudom mi akarok lenni , de ennek a sulinak a bemutatkozása nagyon tetszett a bőrzén.amugy tavaly 3.75 volt az átlagom.Most min 4.2-es átlagot szeretnék ami ugylátszik sikerül is. de gimikböl még a károlyi mihály-on gondolkodom
2013. okt. 5. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Karolyiba 4.6-tol veszik fel az embert es minimum 70 pontos felvetelivel+szobeli
2013. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!