Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány főiskolát/egyetemet...

Hány főiskolát/egyetemet lehet megjelölni?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, valaki hogy hármat, valaki akármennyit, valaki hogy hármat és ha amellett szeretnék az plusz nem tudom hány tízezer, szóval szeretnmém ezt letisztázni, légyszi.
2009. nov. 10. 05:28
 1/10 anonim ***** válasza:
bármennyit lehet csak 3 van benne az eljárási alapdíjban ez idén 9000Ft volt. Tehát megint 9000 és megint 3at megjelölhetsz. Egy egyetemen belül 3 különböző szak az 3 helynek számit.
2009. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapeljárásban (tehát február 15-ig) akármennyit, az első 3 hely 9.000 Ft, utána újabb 9.000, ha többet is szeretnél. Pótfelvételinél (augusztusban) az eljárási díjért csak egy iskola egy szakát jelölheted meg.
2009. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 hely 9000 Ft, minden további + 2000 Ft, de ha egy szakot ugyanott megjelölsz államin és fizuson is akkor az csak egynek számít.
2009. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hajjaj akkor ez az utolsó most megint más :D

de már úgy kb körvonalazódik, köszönöm :D


még azt nem értem hogy az első három is 9.000 vagy az még ingyenes, és a továbbiak 9.000-ek laponként?


mert azt hallottam hogy az első három ingyenes és csak utána kell fizetni

2009. nov. 11. 05:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát itt jó nagy hülyeségeket írtatok. Nem értem, miért kell bármit is írni, ha rosszul mondjátok?

Vagy most valami fog változni? Csak emrt én tavaly felvételiztem és:

-9000 forint. Ezért az árért bejelölhetsz 3 sulit (persze nem muszáj, ha akarod, akár csak egyet),DE ha ugyanarra a sulira, ugyanarra a szakra, ugyanolyan képzési formában jelentkezel, akkor jelentkezhetsz a 9000-ért államilag finaszírozott és költségtérítéses képzésre is. Érthetőbben egy példával:

1. elte-btk magyar ANA (áll.fin.)- és elte-btk magyar ank

2. elte btk olasz ANA-elte btk olasz ank

3. elte btk spanyol ANA-elte btk spanyol ank

Tehát ez így 9000 forint.

Utána minden egyes suli 2000 forint, persze ugyanúgy egynek számít az ana és ank finanszírozási forma.

Tudtommal annyi suliba jelentkezel, amennyibe akarsz.

2009. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, jól mondtam:

[link]

NE hallgass senkire, aki mást mond. Nem igaz.

Főleg az itteni válaszolókra ne. Abszolút hülyeséget mondtak.

2009. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, valami lemaradt a példákból. Tehát ha nappali tagozatra jelentkezel ugyanoda, ugyanarra a szakra, akkor egynek számít az ana és az ank. Ha viszont pl. elte-btk spanyol esti és levelező, na az már két helynek számít - legalábbis én így tudom, ez nem garantált. Az előző 2 válasz viszont biztos.

De olvasd a felvi.hu-t.

2009. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Izé, nappali és levelező...
2009. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15:21-es vagyok. Szerinted én mit írtam? Olvasd össze a betűket és meglátod, hogy rövidebben de ugyanazt írtam, mint te nagyokos...
2009. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úúúú köszönömköszönöm! végre valaki!
2009. nov. 14. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!