Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikos vagyok általánosba...

Nyolcadikos vagyok általánosban. Felvételi után nem lehet átmenni másik iskolába?

Figyelt kérdés
Vagy nem oldható ez meg valahogy? A sulimban mindenki utál és nem birom ki itt. :(
2009. dec. 10. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
abba a gimibe jelentkezel, ahová akarsz, nem értem a kérdést.
2009. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugy értem, hogy január végén megírom a felvételit, és azután nem mehetek át egy másik általánosba?
2009. dec. 10. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
félévet várd meg szerintem, de amúgy átmehetsz miért ne mehetnél?csak félévre nem biztos hogy érdemes . Két alternativa van: vagy nem tetszik majd az új iskola vagy pedig nagyon tetszik akkor meg sajnálni fogod csak hogy félévet voltál csak ott..
2009. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval akkor ha megírtam a felvételit átmeheteek?:) tök jó mert ebben az új suliban mindenkit ismerek..:)^^
2009. dec. 10. 14:49
 5/9 anonim válasza:
100%
szerintem menj egy 12 oszt.ba, ahol már kijárhatod majd mind a +4 osztályt!! ha ismerős suli és tetszik, az mégjobb:)
2009. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát sajna olyan hatosztályos sulii nincs ami tetszene :S:( csak ált.:D de várjam meg a félévet? vagy inkább a felvételit?
2009. dec. 10. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Bazz, félévre tök hülyeség átmenni egy másik suliba. Ízi, kibírod... Aztán jön a gimi, és majd akkor szerzel új barátokat.
2009. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nekem itt nem jó, szidnak cseszegetnek, fenyegetnek is..el akarok menni arra a félévre is.
2009. dec. 11. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
A te dolgod, de szerintem akkor is hülyeség.
2009. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!