Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimiről,...

Pat20 kérdése:

Berzsenyi Dániel Gimiről, Babits Mihály g. -ról, Szent István G. -ról, Madách Imre G. -ról, Teleki Blanka G. -ról, Szent László G. -ról, Eötvös József G. -ról, Árpád G. -ról vélemény? (mindegyik Bp)

Figyelt kérdés
A közösségi élet, diákok, szabályok, erősség, tanárok érdekelnének a leginkább. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. okt. 16. 16:01
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Az Istvánt semmiképpen sem ajánlom,a tanárok fele semmit sem tanít,mégis hatalmasak az elvárásaik,a nyelvoktatás katasztrofális.Aki ide jár,az éjjel fél 3-ig tanul és több magántanárhoz is jár,mindezt azért,mert a tanárok tojnak az egészre magasról.
2013. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Madách! Írtójó a hangulata a tanárok rendesek és nagyon sok a közösségépítő program:) Csak ajánlani tudom!
2013. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Babits egyértelmű :).
2014. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy már választottál már sulit, de azért leírom a véleményem.

Nekem a Babits a legszimpatikusabb, majdnem meg jelöltem, csak nekem nagyon messze van..:S Szerintem egy nagyon jó suli, nem járnál vele rosszul.

A Szent Lászlóról is nagyon jókat hallottam, ez a véleményeken is látszik:D

A Szent Istvánról rosszakat hallottam, de nem kritizálhatom, mert nem nagyon ismerem...

A Teleki Blankáról hallottam hideget meleget, de tanulmányilag jó suli, egyik barátnőm is oda akar menni

Az Eötvös józsef sulit nem ajánlom, kivéve ha egy tanulógép vagyXD oké hogy ott mindent megtanítanak, de szerintem ott éjjel-nappal tanulnia kell az embernek, nagyon erős és nem csk bejutni, hanem bent is kell maradni...

A többihez nem tudok hozzászólni, azért remélem tudtam segíteni!:D

2014. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A Lászlónak egyáltalán nincs pince hangulata! Nagyon szép épület nem tom mit beszél össze vissza az a gyerek. A telekirol nem mondok semmit mert nem ismerem de elég csunyakat hallottam róla.
2016. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Bogi11 ***** válasza:
Nálatok a távolság mennyire számít az iskolaválasztásnál? Pl. XI. kerületből a Berzsenyibe, netalán a Karinthyba eljutni minimum 1 óra , vagy több.Azért az nagyon fárasztó, nem?
2016. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, aki Gyàlról jár be a Lászlóba, kb másfél óra neki az út. És egyáltalán nem zavarja. Bár szerintem az ideális utazási idő 30-45 perc felé van. De sokakat nem zavar a távolság, ha álmaik iskolajarol van szó, pedig nem hátrány ha egy fárasztó nap után nem kell sokáig zötykölődnöd mire hazaérsz. Én is kb 45-50 percet utazom, és amúgy nem vészes egyáltalán. Aki meg lepontozta az előző véleményemet, annak köszönöm szépen, bár baromira nem vágom mi rosszat mondtam... :'D 4-es válaszoló voltam
2016. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Bogi11 ***** válasza:
A Madách-ban nem gond, hogy a lányok aránya -ahogy eddig láttam- 2/3 vagy 3/4 ? Milyen osztályközösség tud így kialakulni?
2016. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!