Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mechatronika szakról mi a...

Mechatronika szakról mi a véleményetek a Debreceni Egyetemen? Mennyire felszereltek a laborok? Mennyi gyakorlat van? Mennyire nehéz? A BME-s mechával felveszi a versenyt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A debreceni mérnökképzésről jót még nem hallottam.
2013. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az MK-n van, szóval kerüld messziről.
2013. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
a BME az ország legjobb műszaki egyeteme, bármilyen műszaki mérnöki stb szakról van szó, megközelíteni sem fogja a bme-s szintet, arról nem is beszélve hoyg egy BME-s diplomának jóval nagyobb presztízse van mint egy ugyanolyan diplomának más egyetemről:)
2013. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Úgy bírom, hogy minden ilyen kérdésnél a válasz: bme az isten a többi egy szarkupac. De érdekesmód senki nem fejti ki miért, és nem hinném, hogy sok válaszadó járt mindegyik intézménybe, és tud érdemi választ adni, nem csak a hallottakra hagyatkozni.

Most újították fel a sulit, adtak át új szárnyakat, laborokat, pl a mechatronika tanszék egy új épületbe költözött. A leadott anyag kb ugyanaz mint a bme-n, viszont tény, hogy a számonkérés ott keményebb. Lehetőség van versenyeken résztvenni: pneumobil elektromobil, robotika stb. amik többet fognak érni az önéletrajzban mint a végzés helye.

2013. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 sokat ér az új épület, ha a képzés egy szar. Én IK-s vagyok, és volt már pár tárgyam amit az MK-n tanítottak (kb 10, tehát nem egy tárgy alapján mondom ezt), eddig az ÖSSZES nevetséges volt, a 10 tárgyyból összesen nem tanultam annyit mint az IK-n egy tárgyból és mégis mindből ötös voltam. Szóval nevetséges, maradjunk ennyiben.
2013. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

[link]


Ezt már olvastad? Lehet hősködni, hogy mekkora jó a DE műszaki kara, de legbelül Te is tudod, hogy nem sokat ér senki szemében.

2013. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én BME-n végeztem, és Őszíntén szólva bánnom hogy ide jöttem Villamosmérnöknek. Miért????


El mondom mi volt a 3,5 évben. Bemész odaadnk neked 5 db könyvet, órát nem tartanak és 6 hét múlva zh.....


ILYEN SZÍNVONALÉRT NEM ÉRDEMES ODA MENNI.... EGYSZERÜB LENNE HOGYHA OTTHON KEZDE EL MINDENKI SZAKOT TANULNI....

JAH ÉS OLYANOKAT KÉRNEK BEADANDÓRA AMIT NEM IS TANÍTANAK....

MINDENT CSINÁLJ MAGADTÓL...


A BME-NEK CSAK A HYPE-JA NAGY MEGY PESTEN VAN....

ÉN 4 -es Diplomával végeztem időben, MAGAMTÓL!!!! Úgyhogy nem tanítottak semmit és még nagyon Drága is Pest!!!!!!!!!!!


Döntse el mindenki aki akarja hogy menne e oda....

ÉN Soha töbé bmég 1x....

2014. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem sincs baj Debrecennel, én Miskolci vagyok de nagyon jó dolgokat csinálnak.
2014. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!