Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Régebben létezett egy nemzetkö...

Régebben létezett egy nemzetközi kapcsolatok nevű szak, az most a nemzetközi tanulmányok vagy nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés
Mire megyek vele ha elvégzem?

2013. okt. 17. 21:38
 1/3 anonim válasza:

nemzetközi tanulmányok lett.


Attól függ,hol végzed, én a Corvinusról tudok nyilatkozni.

Ott mindenkit automatikusan beraktak Európai integráció szakirányra, aztán legyünk boldogok vele.


Mire mész vele? Sajnos nem tudom, mert én semmire nem mentem vele, azon kívül, hogy az összes uniós szerződést kívülről felmondom neked, és tudom kicsoda Van Rompuy és Catherine Ashton.

Én nagyon feleslegesnek érzem az ott elpazarolt 3 évemet, de úgy voltam vele,hogy ha megvan x vizsgám, akkor a diplomát megszerzem. Azóta sem dolgozom...

2013. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs e területen valami protekciód

a későbbiekben nem biztos, hogy sokra mész vele

2013. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nemzetközi tanulmányok a szak neve, és nemzetközi kapcsolatok szakértő leszel hivatalosan ha elvégzed a bsc-t. bsc-vel semmire nem mész. ZSKF-en úgy tudom van eu-s szakirány illetve biztonság- és védelempolitika szakirány is. muszáj továbbmenni msc-re ha el szeretnél helyezkedni vele. Elvileg lehetsz diplomata, nagykövet,dolgozhatsz önkormányzatoknál hivataloknál, konzulátuson, védelempolitikai szakiránnyal hírszerzés, katazstrófavédelem stb. ELENGEDHETETLEN minimum 2-3, de inkább több nyelv ismerete
2013. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!