Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti ezt egy tanár?...

Megteheti ezt egy tanár? Miért nem ért meg minket?

Figyelt kérdés

Ma német dolgozatot írtunk. Mindenki írt nagyban, amikor szólt, hogy most már fejezzük be és kitépte a lapokat a kezünkből. Elkezdtünk tiltakozni, hogy még senki sincs kész, adjon már még 10 percet, hogy befejezhessük. Erre kijelentette, hogy nincs neki most erre ideje, már vennünk kell a következő anyagot. Egész hétvégén erre a dolgozatra tanultam és alig tudtam leírni valamit, mert elvette a lapot!

Jogos volt, amit tett? Valóban megteheti? Tudunk-e még valamit tenni, hogy jelezzük ez durva volt?


2009. nov. 11. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ő a tanár!!Megteheti igen,hisz meg is mondta nektek,hogy haladni kell az anyaggal!Sajnos így jártatok,bár elég bunkó viselkedés egy tanártól de hát ez van!!!
2009. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

nem lehet írni a 10 perces cetlit 20 percig.


lehet h tettetek róla h idáig fajult a helyzet?

2009. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha témazáró dolgozat volt akkor nem tehette volna meg! Amúgy igen. Ilyenkor az osztályfőnöknek szóljatok, hogy szerintetek kevés időt hagy nektek a dolgozatra/dolgozatokra a tanár és emiatt nem tudjátok befejezni. Ha rendes ofőtök van akkor beszélni fog a tanárral.
2009. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velünk is ezt csinálta a rajztanár dolgozat közben és 5 perc alatt elvette még a felét se tudtam leírni és más se szentem tök szemétség!!!
2010. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!