Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem mellet munka, tapaszta...

Egyetem mellet munka, tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés
Barátommal tervezzük Budapestre menni egyetemre. Mindketten jó tanulók vagyunk, kevés tanulással is elég jó szintet érünk el. Albérletbe szeretnénk menni, kevés szülői támogatás, munka mellett. Milyen munkákat javasoltok amivel ez megoldható, és mennyit lehet egyetem mellett keresni amivel fenntarthatnánk magunkat?
2013. okt. 19. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre fogok válaszolni, de azért ide kapcsolódik a dolog. Igazából abszolút nem számít, hogy középiskolában hogyan tanultok, mert azért általánosságban elmondható, hogy a felsőoktatásban egészen más ütemben adagolják a tananyagot (1-1 alkalommal jóval többet vesztek, ergo többet is kell tanulni). Szóval szerintem ne ebből induljatok ki. A másik meg, hogy ez teljesen szakfüggő. Az én szakom mellett képtelen lennék dolgozni, mert sok a gyakorlatom, a szabadidőmből rengeteg idő megy el a tanulással, gyakorlással stb. Szóval az sem mindegy, milyen szakra mentek. Ha nehézre, akkor is be lehet próbálkozni, csak sanszos, hogy csúszás lesz a vége.
2013. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!