Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmányosok! (JÁK) Ponthatárok...

Pázmányosok! (JÁK) Ponthatárokról kérdeznék, illetve államilag támogatottra sokan kerültek be az előző években?

Figyelt kérdés
Olyasmit olvastam, hogy 240-244 volt a ponthatár a jogi részen, költségtérítésesen. Államilag támogatott képzésre nagy átlag kb. mennyit pont szükséges, illetve hány embert vesznek fel nagy átlag? Főleg igazságügyi igazgatás érdekel, illetve nemzetközi igazgatás!

2013. jún. 21. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
igazgatási szakokon a pázmányon nincs államis hely
2013. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezévben már pedig volt! :) Felvin is olvastam!
2013. júl. 8. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Linkeld már be légyszives :D mert akkor én lemaradhattam róla
2013. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a JÁK-on tudtommal csak jogászra volt államis hely, 45-ös ponthatárral
2013. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Akkor én lennék a zizi? Bocsi, ha félreértelmezem, de ott nem az van, h igazságügyi ig. : alap, nappali, államilag (A.N.A.) ?

2013. júl. 20. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm, igazad van az igazságügyi igazgatást illetően, tényleg indul államin. De szerintem ez új szak a PPKEn, előző évfolyamon csak jogász, nemzetközi igazgatás és ig.szervező indult. Utóbbi kettő csak költségtérítésesen. Ennélfogva a várható ponthatárt is nehéz megmondani.
2013. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!