Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori gimi? , Madách...

Városmajori gimi? , Madách Imre gimi? , Szt. Imre gimi? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de nagyon szeretném kérni a segítségeteket!! Ezen a 3 gimin gondolkodom és nem tudok dönteni! Tudom, hogy ezek közül a Városmajori a legerősebb, de annak a közösségéről viszont sok rosszat hallottam! Előre is köszönök minden választ/véleményt :)

2013. okt. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Madách!:)) Nagyon jó a közösség, és a tanítás színvonala is, én imádom a sulit. Ha van még kérdésed a sulival kapcsolatban, írj nyugodtan:)
2013. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen Madách! Nagyon magas a színvonal,eszméletlen a közösség,szóval a legjobb gimi :)
2013. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:) sokat segítettetek:)
2013. okt. 24. 20:53
 4/5 anonim válasza:

csatlakozom az előttem szólókhoz:Madách egyértelműen! a legjobb suli,nagyon jó a társaság,és magas a színvonal,szóval megalapozhatod a jövődet,úgy,hogy közben még jól is érzed magad :)) sok sikert ;))remélem találkozunk gólyafogadón :)


/előttem szólók:megírjátok privátban a neveteket? :D/

2013. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uuu bemutató órákra tuti megyek és nagyon remélem h fel is vesznek majd :) neked is köszi a választ
2013. okt. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!