Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leonardo program hogy működik...

Leonardo program hogy működik az iskolákban gyakorlatban? Valóban lehet egyénileg is intézni? Szabályos ez?

Figyelt kérdés

A gond a következő:Az iskolában lehet külföldi gyakorlati útra jelentkezni, ami állítólag a Leonardo program keretében lesz megszervezve.Az utazásra kauciót kell befizetni, ami 100 000Ft lenne, de ezt állítólag a diákok vissza fogják majd kapni, ez csak biztosíték...

Eddig úgy volt, hogy az iskola mindent intéz az utazással, szállással, munkával kapcsolatban.Erre most meg azt mondta valamelyik tanár, hogy azt egyénileg kell elintézni!

Sajnos az iskolától kérdezni, úgy látszik teljesen felesleges, mert össze-vissza beszélnek, igérgetnek...

Én arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt olyan aki Leonardo program kerezében kijutott valahová dolgozni és az hogyan zajlott, illetve hogy hogyan lenne szabályos a diákok kiutaztatása, mert itt úgy érzem nem stimmel valami.Egyrészt a kaució gyanús nekem, másrészt pedig az egyéni szervezés.Én úgy tudom, a Leonardo programnak kellene mindent finanszírozni, kivéve a költőpénzt(zsebpénz),a szervezésről pedig teljes egészében a tanárok gondoskodnának, nem?Infót várok sürgősen, köszönöm!


2013. okt. 21. 09:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!