Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

KedvesPitypang kérdése:

Szerintetek van esélyem bármely magyar gimiben? Több: lent

Figyelt kérdés

egy kisebb, felvidéki faluból vagyok, a nagymamám pápai, az anyukám, a tesóm és én is magyar állampolgárok vagyunk. Úgy érzem, Magyarország irányába húz a szívem - ott szeretnék továbbtanulni. Tisztában vagyok vele, hogy másként veszitek a törit, mint mi, Szlovákiában, arról nem is beszélve, hogy elég igénytelen töritanárunk van.. :/ A győri Kazinczy vagy a Révai (sokaktól azt hallottam az egy versenyistálló)gimiben gondolkodom. Kollégista lennék. Kitűnő tanuló vagyok, szorgalmas. Ámbár kicsit félek, hogy nagyon sok lesz nekem bármelyik győri gimiben.

Szerintetek? Tapasztalatok? Vélemények?



2013. okt. 24. 19:00
 1/7 anonim válasza:
A gimikről nem tudok mesélni, de szerintem megpróbálhatod. Nem a felvétel, vagy a bejutás lesz a nehéz, hanem az elvégzése. Ha valóban szeretnéd én csak biztatni tudlak. Csak legyél kitartó. Ha a szüleid is támogatnak akkor meg nincs gond :)
2013. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.válaszoló- Köszönöm szépen a biztató szavakat, tényleg, nagyon jól estek! :)
2013. okt. 24. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyed mindenképp van. Ahhoz kell erő, hogy el is végezd. Drukkolok!
2013. okt. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. okt. 25. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiú osztálytásam Szlovákiából jött Budapestre,mint kollegista,szerintem jól járt,ha tényleg szeretnéd,akkor ne add fel az álmaidat és mindenképpen próbáld meg,Sok sikert!
2013. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, egyik barátom a Debreceni Refibe jár és ott is akad aki határontúli :)
2013. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés, köszi szépen mindenkinek! :)))
2014. jan. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!