Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik iskolába jártok/járt...

Ti melyik iskolába jártok/jártatok? Tudnátok mesélni róla, hogy milyenek a tanárok, a légkör, az oktatás? És legfőképp a Madách Imre és a Leövey Klára Gimiről?

Figyelt kérdés
Már van ötletem, de azért még gyűjtök infókat ameddig lehet. :) Oroszt és angolt szeretnék tanulni, de a spanyol is jöhet végső soron. A Madách közel van hozzánk,de azt hallottam, hogy nem olyan jó, mint amennyire nehéz a felvételi. A Leöveybe már voltam nyílt napon, az nagyon tetszett és nővérem is most fog érettségizni ott. Előre is köszi! :) 14/L

2013. okt. 28. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az Újbudai József Attila Gimnáziumba járok, és nagyon szeretem! Angolt, oroszt és spanyolt is lehet itt tanulni, van nyelvi előkészítő osztály is (angol kezdő és haladó csoport, francia illetve spanyol előkészítő, ezek mind 5 éves évfolyamok). A felvételi nem volt túl nehéz, átlagos volt. A légkör nagyon jó, és annak ellenére, hogy maga az iskola nincs benne a top 50ben vagy melyiket nézik mostanában, nem mondható egyáltalán rossznak. A színvonal nagyon jó, összetartó az egész iskola, a tanári kar is kiváló. Rengeteg közös rendezvény van, és támogatják a tehetségeket különórákkal, szakkörökkel (színjátszó kör, rajzszakkör, énekkar, stb). A környék is jó, könnyen megközelíthető (Móricz Zsigmond körtér), és mögötte van az Allee bevásárlóközpont illetve a Fehérvári piac mellette. Ott van az Újbudai SzTK is, Posta szemben, tehát minden csak egy karnyújtásnyira van. :)


Ezt a sulit bárkinek szívesen ajánlom, megéri ide jönni, maradandó élményekkel gazdagodhatsz itt:) Nemsokára lesznek nyílt napok, ha van kedved, nézz be, megéri! Kérdezz még bátran, ha felkeltettem az érdeklődésedet! :)

2013. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én idén vagyok 9-es a Leöveyben, és én nagyon szeretem. Tetszik maga az iskola épülete is, a tanárok nagyon jó fejek, jól tanítanak, és a közösség is nagyon jó! Rengeteg lehetőség van, a tagozatok, a nyelvi kínálat, a szakkörök, versenyek...

A gólyalétet pedig egyszerűen imádtam!

Ha valami kérdésed van, nyugodtan írj :)

2013. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de még jöhetnek a válaszok! :)
2013. okt. 30. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én madáchos vagyok, és nagyon szeretem a sulit. A légkör nagyon jó, minden nap jókedvvel megyek be. A tanárok is kedvesek, bér mint mindenhol, itt is van néhány kivétel:D Az oktatás pedig szerintem magas színvonalú:)) Ha van még kérdésed, írj nyugodtan!:)
2013. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


A lányom Madách-os második éve. Bár az általánosba úgy kellett reggelente elrugdosni, mióta gimis, vigyorogva indul reggel és ugyanígy jókedvűen jön haza délután.

Annyira jól érzi magát, hogy észre sem veszi, mennyit tanul.

2013. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Madách! Nagyon klassz suli, csak ajánlani tudom:) Igaz a mostani kilencedikes évfolyamon senki sem tanul oroszt, de ez úgyis attól függ, hogy hányan jelölik majd meg második idegen nyelvnek.
2013. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!