Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Dénes, Kodolányi János,...

Gábor Dénes, Kodolányi János, Tomori Pál, Zsigmond Király főiskolák közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Levelező vagy távoktatásos képzésre szeretnék jelentkezni keresztféléves képzésre a fenti iskolák valamelyikébe, gazdálkodási és menedzsment szakra.


Érdeklődnék az odajáróktól, hogy mik a tapasztalatok, vélemények pro és kontra az iskolákkal kapcsolatban.

Ill. ha valaki erre a képzésre jár, azok hozzászólását is szívesen venném, mennyire nehéz levelező/távoktatásos formában, munka mellett.


Köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 28. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Kérem, kíméljenek az olyan hozzászólók, hogy ezek a főiskolák legaljai, és miért nem "normális" helyre jelentkezem...olvastam néhány kérdésnél hasonló válaszokat, de sehol olyantól, aki valóban valamelyik intézménybe járna.


A helyzet az, hogy nem most jöttem ki a gimiből, 36 éves kisgyerkőcös anyuka vagyok. Annak idején nem volt lehetőségem továbbtanulni, most viszont szeretnék.

Stabil állásom van egy nagy cégnél, ahol már több esetben előreléphettem volna a ranglétrán a tudásom alapján, de minden egyes alkalommal problémát jelentett, hogy nincs diplomám.

Ezen szeretnék mielőbb változtatni.

2013. okt. 28. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik egyetem sem valami nagy ász, de én a ZSKF-re szavazok. A Gábor Dénesnek negatív hírneve van, a Tomori Pálról pedig most hallok életemben először.
2013. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ/ véleményt.
2013. okt. 31. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeptember óta járok ZSKF-re. Eddigi tapasztalataim; közvetlen, barátságos viszony előadó és hallgató között. Nyugodtan lehet kérdezni, ha valami nem tiszta. Gyakorlati megközelítés oktatásban. Szép, igényes épület.


Amivel gond volt: sok tanár olyan jegyzetet kért amit csak a főiskolán lehet megvenni (volt olyan is amit már ott sem). Ez mondjuk minden felsőoktatásnál így van, itt legalább nem várja el senki, hogy legyen saját példány, beleírt névvel, aláírással (BME-n pl. volt ilyen).

Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy az összes jegyzetet be tudtam szerezni online/felsősöktől, így ez nem volt plusz költség.


Még nem volt vizsgaidőszak, de nem hiszem, hogy az nagyon fog változtatni a fentieken.

2013. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, Neked is nagyon köszönöm a választ.

Hadd kérdezzem meg, hogy levelező képzésre jársz a ZSKF-re?

Ha igen (vagy ha nappalis vagy, de esetleg tudod), akkor kérlek mondd el, hogy hogyan alakul az órarend?

Értem itt ezalatt, hogy pénteken és szombaton hány órától hány óráig tartanak az előadások?


Előre is köszönöm!

2013. nov. 11. 18:11
 6/6 moment88 válasza:
Szia! Végül is melyikre mentél? Én kodós távoktatásos vagyok ezen a szakon. Most fejeztem be az első évet. Én odateszem magam és jól megy.
2014. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!