Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt biosz és kémia érettségi...

Emelt biosz és kémia érettségire jók ezek a könyvek?

Figyelt kérdés

Kémia: mozaikos 9-10 és villányi kémia összefoglaló és ötösem lesz kémiából számoláshoz.

Biosz: Szerényinek a nagy zöld feladatgyűjteménye, Szerényi biológia érettségizőknek 1-2.

Ezekből a könyvekből elég felkészülni, mert min. 80% kell írnom mindegyikből és biztosra akarok menni,mert májusban érettségizek.

Köszönöm a segítséget. :)


2013. okt. 30. 11:30
 1/6 anonim válasza:

Engem is érdekel a válasz, ha esetleg más könyvet ajánlanátok az is jó, nekem 2.5 évem van emelt infó és biosz érettségire felkészülni, legalább 83%kell.


20/F

2013. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Emelt kémia és biosz* SE AOK ra szeretnék menni.
2013. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem fél évem van rá én SZTE-FOK-ra szeretnék menni
2013. okt. 30. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:

van a 10-es mozaikos Gál Béla írta könyv:) mi abból tanulunk (emeltre bioszból) gondolom a 11-12-eset is ő írja, nem tudom, 10-es vagyok, nézz utána:) meg a mozaikos feladatgyűjtemény is jó ami 11-12-re van ( nekem van màsféle is abban csak tesztek vannak és régi:D)

kémiából az ötösöm lesz, az összefoglaló, és mi ntk-ből tanulunk. a mozaikos simán szerintem nem elég, én kiegészítőnek használom. plusz jegyzeteket elkérsz ismerőstől aki emeltezett ezekből, mert sok kiegészítő infót diktálnak le.:) amúgy ebből is van mozaikos érettségire gyakoroltató feladatoskönyv.

meg nézz korábbi èrettsègi feladatokat:))!

sok sikert mindenkinek!

2013. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ

jártam faktra kémiából de ott nem igen kellett jegyzetelnem mert csak számoltunk az anyagot egyedül dolgoztuk fel és felelgettünk mi mozaikos könyvekből tanultunk.

2013. nov. 1. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok. meg ma mondta a kemiatanar hogy faktosoknal o villanyi osszefoglalobol szokott kerni mert az lebontja kozep es emelt szintre a tudast es a tananyagot, es az bevalt neki :)
2013. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!