Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a filmes szakmában szeretné...

Ha a filmes szakmában szeretnék elhelyezkedni akkor milyen szakra és melyik főiskolára/egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Még nem egészen tudom hogy a filmezésen belül mi érdekel, először meg szeretném tudni, hogy milyen szakok vannak ezzel kapcsolatban és csak úgy szeretnék dönteni. És általában mik a felvételi követelmények, csak mert én még soha életemben nem tanultam ezzel kapcsolatban semmit, viszont nagyon érdekel.
2009. nov. 14. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Színház- és Filmművészeti Egyetem.

[link]

2009. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám de félek hogy nem vennének föl más alternatíva meg nem igazán van, szóval beírtam hogy lássam majd ha jönnek válaszok :D
2009. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is attól félek h nem vennének fel:S. Remélem válaszol még valaki majd:). Hát akkor várjuk együtt a válaszokat:).

Az előzőnek pedig köszönöm a választ:)

2009. nov. 21. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést teszel fel, a filmes szakma rég nem neked való. Egyébként nem csak az SZFE létezik, Magyarországon is van pár tanfolyam nagyon drága tandíjjal (nem ajánlható kategória). Szerintem menj ki valahova külföldre, és tanuld ott a szakmát, legyen szó BA képzésről, vagy csak egy-két éves "okj"-ról. A felvételi követelmények csak rendező, esetleg író szakokon magasak. Például vágónak minden hülyét felvesznek :)
2009. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!