Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Győri kazinczy gimi jó?

A Győri kazinczy gimi jó?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jó. Az egyik legjobb suli a megyében. Elég kemény az viszont biztos. Nem árt ha az átlagod sem 4 egész alatt van. Ha ez megvan, írásbeli felvételit ne szúrd el (65-70 pont felett légy) és akkor minden menni fog ;)
2008. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én azt hallottam hogy csak kitűnőket vesznek fel. mert nyolcszoros a túljelentkezés
2008. aug. 22. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Egyáltalán nem csak a kitűnőket veszik fel. Jól oda kell tenni magad a felvételinél, és simán felvesznek ha csak négyeseid vannak is.

Bár tény, hogy csak akkor jelizz oda, hogyha nincsenek gondjaid a tanulással, ugyanis ott aztán keményen tanítanak :)

2008. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Én ott végeztem, bár már régebben. Szerettem oda járni, jó alapokat adott mindenhez. A jelenlegi igazgató tanította a törit és a földrajzot. Jó fej volt. Tényleg tanulni kell, nála is, másoknál is, de aki gimibe jelentkezik, az úgysem a lábát akarja lógatni - remélem.

-Macska-

2008. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én is remélem, hogy jó gimi, mert én Pestről oda szeretnék költözni Győrbe, és oda vagy a Révaiba szeretnék járni...
2009. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Jó gimi. Én is oda járok, már 2 éve. Az igaz, hogy az első évben nagyon nehéz volt de szerettem. Jók a minden évben megrendezett diákdiri választások. Az is igaz, hogy nehéz oda bejutni, és sokan jelentkeznek oda. Nem nehéz a felvételi...vagyis igen de nem olyan "húdenagyonnehezek" hanem inkább oda kell figyelni. Ha egyszer bekerűlsz megszereted. :D
2010. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Igen, a Kazinczy nagyon jó suli, Győr egyik legjobbja. A nyelvvizsgázottak aránya itt a legjobb ha jól tudom..(megye).


De a Révai szerintem még jobb.

2011. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Énis kazinczy-s vagyok, és nagyrészt csak pozitívumokat tudok mondani a suliról. Annyira viszont szerintem nem vészes a hely, ahogyan azt sokal lefestik. Nem kell megszakadni a tanulásba, csak ha kitűnő akarsz lenni, egy 4,5-ös átlagot szerintem simán el lehet érni.


A tanárok jók, a suli nagy, és azért a felvételi nem könnyű, éppen ezért ajánlatos 4. után felvételizni. Én is akkor jöttem még - jópár éve - és akkor simán felvettek. Azt tanácsolom csak, hogy előtte szakadj bele a felvételi mintafeladatokba - ha azokat sokat gyakorlod, egyszerűen ráérzel az egészre, nem érnek meglepetések, tudod, hogy miképpen fognak pontozni téged.


Hajrá :)

2011. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is kazinczys vagyok, és szintén 4. után mentem oda, ami szerintem sokkal jobb, mert könnyebb a felvételi is, és az osztályközösség is összeszokottabb lesz így a 8 év alatt.:)
2012. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!