Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE! Minorszak váltás,...

SZTE! Minorszak váltás, lehetséges?

Figyelt kérdés
A minor szakomon első éves vagyok, ez az első szemeszterem ugye. Nagyon nem tetszik, de igazából egyik szak sem tetszett, nem akartam minort. Kötelezőségből vettem fel. Szeretnék váltani, hátha van valami kicsivel érdekesebb. Ez lehetséges? Ha igen hogy/hol lehet? és ha váltok akkor csúszok is évet emiatt?

2013. nov. 7. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ezt ott kérdeznéd meg, ahol tanulsz és nem egy anonim fórumon Jóskát meg Pistát Alsóvilágvégepusztáról, akkor esélyesebb lenne, hogy adekvát választ kapsz a kérdésedre.
2013. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy csúszol, ha még váltasz

szakot (ha egyáltalán lehet) Miért, most mire jársz?

2013. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk, ha nem irkálnál felesleges "válaszokat" be kérdések alá talán több időd lenne foglalkozni önmagaddal. Semmi közöd hozzá miért nem tudtam bemenni megkérdezni most olyan helyre ahol hivatalos infókat kaphatok. Addig egy próbát megér itt, hátha valaki már csinált ilyet.


Második: Irodalomtudományon vagyok. Én hallottam olyat, hogy ha olyan szakot választok ami kevesebb szemeszteres akkor nem csúszok. De én meg kétlem, hogy van olyan szak ami 2-3 szemeszteres lenne. De úgynézki majd valahogy ki kell birnom itt, biztos nagy procedúra ezt elintézni.

2013. nov. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!