Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek továbbtanulni, ha...

Hova menjek továbbtanulni, ha látványtervező, lakberendező vagy tervező grafikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg gimnáziumban tanulok és ebben az évben érettségizek, köztük rajzból is. Érdekel a rajzolás, illetve a tervezés, sokan nagyon jó rajzolónak tartanak, több versenyt is nyertem.

Milyen sulit ajánlotok?

:)



2013. nov. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

BKF-en több ilyen képzés is van, szerintem nézz szét, nagyon modern és jól felszerelt kampuszuk van, és nagy nevektől tanulhatsz:

[link]

2013. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

BKF-en tanulok környezetkultúrát (az a belsőépítészet), és nagyon jó. Eddig csak jót tudok róla mondani (a szakról és a suliról is).

Van média design is, az photoshop, post production, audio, 3d, animációról szól. A lakótársam azt tanulja, és érdekesnek néz ki.


Ha jó vagy rajzból, akkor itt használhatod a tudásod. Sokat kell tervezgetni, és a legtöbb szabadkézi rajz meg skiccek (környezetkultúrán).

A felvételin kapsz egy feladatot, azt meg kell csinálni. Rövid idő alatt kell jót teljesítményt nyujtani, de az elmult években 302 volt a ponthatár, szóval a lényeg hogy a feladatot befejezed (lehetőleg azért ne ratyi módon) mielőtt lejár az idő, és 99% hogy bejutottál... na de soha ne bízd el magad ;)

2013. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Még annyit kérdeznék, hogy a BKF-en minden szak önköltséges? Tehát 3-400e /félév?
2013. nov. 12. 10:29
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy mindegyik önköltséges.
2013. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!