Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem fogorvostud...

Semmelweis Egyetem fogorvostudományi karára hogy felvegyenek melyik választható tantárgy kell?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én keresek rosszul, de a ponthatárokon kívül nem igazán találok semmit. Mire számíthatok ha felvesznek, milyen tantárgyak vannak? Mennyire lenne nehéz elhelyezkednem?

2013. nov. 14. 19:54
 1/2 A kérdező kommentje:

A felvételihez szükséges: biológia (E) és

fizika (E) v. kémia (E)


Már csak az érdekelne, hogy mennyire nehéz az iskola, illetve hogy ha felvesznek és megszerzem a diplomát, mennyire lesz nehéz elhelyezkednem?

2013. nov. 14. 20:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, de mi nem világos abban, hogy kell, egy emelt biosz és emellé választhatsz az emelt fizika, vagy kémia közül?

Tantárgyak:

A fogorvos szaknál keresd. Ez POTE, nem SOTE, de a tárgyak nagyjából egyeznek.


[link]


Az egyetem pedig öt év tömény szívás. Ez nem BTK, ahol körömreszelésből kell vizsgázni. :-D

2013. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!