Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora hátránnyal jár?

Mekkora hátránnyal jár?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd a BGF-PSZK-ra jelentkezni, de sajnos nem közgazdaságot tanulok, hanem informatikát. Ez ott mekkora hátránnyal járhat? Egyáltalán így érdemes lenne-e belefogni, hogy nem tanultam közgazdaságot?

2013. nov. 19. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is oda készülök :)) én is csak 2 évig tanultam közgazdaságot, 9.-ben és 10.-ben, ami nem volt túl sok, de megnyugtattak, hogy nem jár hátránnyal (bár így is sokan megbuknak, azok is, akik tanultak közgázt :/ legalábbis ezt olvasom mindenhol, szóval ne vedd 100%-osnak az információt). Te milyen szakra jelentkezel?
2013. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pénzügy és Számvitelre szeretnék
2013. nov. 20. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én PSZ-en vagyok első évfolyamos, és én sem tanultam előtte közgazdaságtant, tehát picit nehezen is megy. De szorgalommal minden megoldható..egyébként el nem tudnád képzelni, hogy sokan milyen kevés háttértudással mennek oda más tárgyakból pl matematika és számítástechnika
2013. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van kérdésed az iskolával kapcsolatban írj nyugodtan, szívesen válaszolok
2013. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!