Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagy hátránnyal indulok az...

Nagy hátránnyal indulok az egyetemen, ha nem megyek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen csak egyszer van az ember életében, meg jó is lenne, mivel egyáltalán senkit nem ismerek a karról... :D Viszont anyagilag nem állok úgy, hogy most erre tudjak 15 000 Ft-ot költeni. Szerintetek próbáljam meg kispórolni kajából? Legalább fogynék pár kilót, rám férne... :D Megéri elmenni ide? Igazából engem jobban érdekelne, ha a csoporttársakkal lenne csak, hiszen velük tanulok majd 4 évig. Mit gondoltok? Lúzerség nem elmenni? Gondolom, nem én vagyok egyedül, aki nem megy el. Nem lehet, hogy ebből is csak pénzt akarnak csinálni? 2 napra nem sok a 15 000? Bocsi, ha túl anyagias vagyok.
2013. júl. 26. 08:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
hát én örülök h anno elmentem a mienkre.megismertem csomó embert kötetlenebb körülmények között mint az egyetemen bármikor adódott.nagyon élvezte mindenki, életre szóló élmény volt - nekem.
2013. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok anyagi okok miatt menni. Akit meg kell ismerned, azt úgyis megfogod. :)
2013. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Csak saját tapasztalatból: nálunk a legtöbb ember nem ment el gólyatáborba, alig voltunk. És senkinek semmilyen hátránya nem származott abból, hogy nem ment.
2013. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nagyon jó élmény volt a gólyatábor és az összes barátomat, akik kitartottak suli végéig (7 év), ott ismertem meg. Persze lettek új kapcsolatok a képzés alatt is, de senkivel nem maradt meg olyan mély barátság, mint azokkal, akikkel a legelején összebarátkoztunk. Ott találtam lakótársat, tervezőtársakat. Mondjuk nálunk nem 2 nap volt, hanem 4-5, már nem emlékszem.


Összességében azt javaslom, próbálj meg elmenni. Az a kaját meg chipset nem fogod sajnálni néhány év múlva, azt viszont, hogy becsöppensz a suliba, ahol már összeszokott kis csapatokba verődve vannak a csoporttársaid és a gólyatáborról sztorizgatnak, azt igen.

2013. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
aki elmegy, annak jó élmény, aki nem, az nem veszít sokat :) a diákok FELE nem megy el a gólyatáborba. én örülök, ha könyvet tudok majd venni, nem tudom kifizetni még a tábort is, nagyon sok a kiadás most hirtelen, és a diákhitel is csak októberben jön. szóval ne csüggedj, ha nem tudsz menni, sokan így vannak ezzel!:)
2013. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Már van lakótársam.

Facebookon csináltunk közös csoportot, egyelőre ott próbálunk ismerkedni, ami ugye messze nem olyan, mint a személyes kontaktus, de mégis valami. Mivel kari gólyatáborról van szó, és nem olyanról, ahol csak a csoporttársakkal leszek, nem érzem azt, hogy nagyon elesnék az ismerkedés lehetőségétől. Vagy nem tudom... Ami meg a chipses hozzászólást illeti... Lehet, hogy te arra költöd a pénzed, de én nem. :) Főleg, mivel 20 000 Ft a havi kajapénzem.


Köszönöm a hozzászólásokat, még nem tudom, mi legyen...úgy látom, marha fontosnak tartják ezt páran...

2013. júl. 26. 12:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, és nem lett semmi hátrányom belőle.
2013. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle semmi hátrányod, de szerintem megéri elmenni, és 15 ezer nem sok két napra, bár máshová is el tudsz menni bulizni annyi pénzből.
2013. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
15ezer nem sok két napra??:D melyik bolygón élsz?
2013. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Látom, itt többeknek nem sikerült felfogni a mondanivalóm lényegét. Az, hogy kinek mi számít soknak, relatív. Nekem a 15 000 Ft az, mivel abból 3 hétig tudok enni...
2013. júl. 26. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!