Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatírásnál az mekkora...

Szakdolgozatírásnál az mekkora probléma ha osztályon belül ugyanazt a témát írjuk?

Figyelt kérdés
Nincs rá szabály tudtommal és az igazgató sem említett ilyet, viszont kíváncsi vagyok hogy ebből lehet e problémám. Úgymond ha hasonlónak találják a szakdolgozatunkat. Én nem tudom hogy más miről ír, de van egy tippem ki miről fog írni, mert van egy iszonyat könnyű téma és gondolom osztály nagy része arról fog írni. Tehát akkor érdemes inkább egy nehezebb témát választani? Vagy nyugodt lélekkel írhatom a legkönnyebbet mit sem törődve azzal ha esetleg más is azt írja. Különben is ez az egyetlen téma amiben igen jó vagyok és még érdekel is.
2013. nov. 21. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Schmitt Pálhoz van szerencsénk?
2013. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gimnáziumban szakdolgozat? Mert gondolom nem egyetemről beszélünk osztállyal meg igazgatóval...
2013. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felsőoktatáson
2013. nov. 21. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Hova jársz, ahol osztály van meg igazgató?
2013. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha ennyire nem vagy tisztában a felsőoktatásban résztvevők meghatározásával ne írj szakdolgozatot!
2013. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha sokan írjátok ugyanazt könnyel előfordul ohgy visszadobják valakiét azzal,ohgy együtt írtátok ugyanazt.. inkább keres másik témát vagy más aspektust és úgy add meg a címet.
2013. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te meg ha nem tudsz normális választ adni, akkor ne menj arra a pöcökre hogy "válasz küldése". Helyette inkább olvasgasd helyesírás szabályait. Értékelhetetlen válaszokat kaptam. Ebből adódóan a saját elképzeléseim, gondolataim alapján döntöm el hogyan tovább. Gyengébbek kedvéért röviden megfogalmazva: téma lezárva.
2013. nov. 28. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi van fáj az igazság?
2013. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!