Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Városmajori Gimnázium...

Milyen a Városmajori Gimnázium (Budapest)? Tényleg sok ott a sznob, mivel láttam, hogy Budapest 5. legjobb sulija ezért most nem értettem az összefüggést, jó suli vagy inkább sznob hely?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg nem érted az összefüggést. Attól még egy iskola sem lett jó, hogy voltak ott sznobok is, mert nem azt mérik az iskolák rangsoránál. Akárkik vannak is ott, az egy jó iskola.
2013. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Jó suli a Városmajori, sok ismerősöm járt oda és mind szerették, utána jó egyetemekre mentek tovább.


Az meg hogy sok a sznob...Nem sok. Sok jól szituált gyerek jár oda, de azok nem feltétlenül sznobok. A Móricz, na ott sok a sok Rózsadombi patkányfejű sznob, de Városmajorira nem jellemző.

2013. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat :) ,és kb milyen átlag kell és milyen felvételi pontszám hogy felvegyék az embert a Városmajoriba?
2013. nov. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!