Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri Révai Miklós gimi vagy...

Győri Révai Miklós gimi vagy pannonhalmi bencés gimnázium?

Figyelt kérdés

Ez a két gimi tetszik kitűnő vagyok de inkábbreál beállítottságú. Mechatronikai mérnök szeretnék lenni . Melyik a jobb az alábbi szempontok alapján :

- kollégiumi élet kapcsolatok

- oktatás minősége

- továbbtanulási lehetőségek

- + valaki elmagyarázhatná hogy is vannak a költségek a bencés gimiben olvastam a honlapján de konkrétan nem írták le. Leginkább olyanok válaszát várom akik ezekbe a sulikba járnak a válaszokat előre is köszönöm



2013. nov. 24. 14:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy a révais tanároknál jobban tanítanának Pannonhalmán. Nem lettem koleszos végül hanem bejárós vagyok plusz elég sok a lány ami a másik iskolában nem mondható el márpedig szerintem ez az egészséges.
2018. máj. 15. 19:15
 12/14 anonim válasza:
0%
Ilyen idiótáknak mint ti inkább nem is írom le :D Nem érnétek vele semmit...
2018. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Csak annyi, h k*basz*tt*l többet adott volna, nem úgy mint ahogy az első nagyon okos gyerek leírta :) Ment a piros kéz ;)
2018. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Adott volna vagy elvett volna?


Nem ígérem, hogy megértem, de azt igen, hogy teljes erőmmel megpróbálom.

2018. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!