Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik jobb a SZIE vagy a...

Melyik jobb a SZIE vagy a KJF, turizmus vendéglátáson? Melyikben tanulunk főzni stb. az alapképzés alatt, szóval melyik inkább a gyakorlatisabb?

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöm odajár, s megvan elégedve a Kodolányi turizmus szakával. Szokta mesélni, hogy rengeteg szakmai programon, terepgyakorlaton, kiránduláson részt vesznek, így amit az órán leadnak a tapasztalt oktatók, utána könnyedén átültethetik a gyakorlatba.

Főzni is tanulnak a vendéglátás-szervezés szakirányon, van jól felszerelt tankonyha (bár ismerősöm másik szakirányon van).

2013. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
SZIE!! Oda járok én is a GTK-ra, bár nem turizmusra, de vannak közös óráink. Felvételi előtt nagyon alaposan kutattam a sulik után, és a SZIE megelőzte több szempontból is a Kodolányit. Gyere ide :) A suli is nagyon jó, a környezet is (főleg a gödöllői campus) és a közösség is tök jó. Érdemes elnézni a nyílt napra.
2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár speckó én a BKH ra gondoltam a SZIEn! :)
2013. dec. 2. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A SZIE sokkal jobb egyetem, én azt javaslom.
2014. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az SZIE BKH egy káosz. Nem javaslom. Az lehet hogy Gödöllőn más a színvonal. A KJF jobb. Mindkét helyre jártam, szerintem a szervezetlenség és a káosz a SZIE-n borzalmas.
2016. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!