Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy másik suliba szeretnék át menni? Többi lent /Általános iskola/

Figyelt kérdés
ahova most járok suliba ott lenéznek a tanárok,mert van papírom matekból(nem vagyok belőle zseni ) a másik hogyha a tanár kérdésére nem tudok válaszolni akkor azzal csesztet,hogy mi a szart keresek itt, hogy vettek fel ide és napi szinten félek bemenni a suliba ráadásul még az osztálytársaim is cikiznek ...

2013. nov. 26. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el nékik, hogy nem érzed ott jól magad, és szeretnél változtatni, átmenni másik iskolába. Ha elmondod nékik, mi a helyzet, biztos megértik és segítenek majd.
2013. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de mindig azzal jönnek hogy ott is piszkálni a gyerekek és a tanárok egyaránt :/
2013. nov. 27. 06:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem támogatnak ezen a téren, akkor sajnos nem tudok mit mondani. :( Minden nap meséld el nekik, hogy mik történtek, mivel zaklattak (még akkor is, ha nem volt ilyen), hátha "észhez térnek" vagy megunják. :) De komolyan.

Remélem, megoldódnak majd a dolgok. :/


Nekem egyébként hasonló volt, csak nem ennyire durva. Én csak egy bizonyos tanár órájára rettegtem bemenni, gyomorgörcsöm volt már akkor, ha megközelítettem a termet. Aztán megoldódott minden, mikor átkerültem gimnáziumba.

Hányadokos vagy? Lehet azért nem akarnak a szüleid átíratni máshova, mert már úgy sem kell olyan sokáig ott lenned. Persze, ez nem kifogás akkor sem. Hosszútávon az ilyen környezet maradandó károsodást is okozhat akár (nem ijesztgetni akarlak!!)

2013. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most 7.es vagyok, és pont most mondtam anyunak s erre azt mondta hogy majd év végén mehetek majd át.... -.-"akkor meg már minek? gyomorgörcsöm van már akkor is amikor amikor meghallom a suli szót...
2013. dec. 15. 18:16
 5/6 A kérdező kommentje:
s ezért 2 hetente hiányzok a suliból minimum 1 hetet eddig egy hónapot nem mentem folyamatosan suliba s most már nagyon elegem van
2013. dec. 15. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz ? és melyikbe mennél át?
2014. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!