Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egezsegugyben szeretnek majd...

Egezsegugyben szeretnek majd elhelyezkedni, de nem tudom mibol kenne erettsegiznem az alabbi szakmakbol?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ,hogy majd apolono,konduktor,gyógytornász, gyógypedagógus,dietetikus leszek, csak nem tudom mibol kene erettsegiznem. Szegedre szeretnek jarni iskolaba. De Angliaban szeretnek elhelyezkedni, bar lehet hogy ott vegeznem el a foiskolat.Segitsetek! A valaszotokat elore is koszonom. 16/L
2013. dec. 1. 19:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha meg is itt vegeznem el a foiskolat, hova jelentkezzek?
2013. dec. 1. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:
a gyógypedagógus kivételével orvosegyetemek egészségügyi főiskolai karát kell elvégezni, a felvi.hu-n fenn vannak az érettségi követelmények
2013. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most milyen suliban vagy?
2017. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kötelezőkből meg biosz
2017. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Matek,magyar,töri, idegen nyelv meg egy

választott

2017. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idén jelentkeztem SZTE-ETSZK diplomás ápoló szakára :)
2017. máj. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!