Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egyetemre jelentkezzek...

Milyen egyetemre jelentkezzek bp. -n, hogy annak elvégzésével biztosan jól keressek?

Figyelt kérdés

szóval tudnàtok ajànlani jól kereső àllàst amihez egyetem kell?

matek,fizika,kémia nem megy.



#egyetem #továbbtanulás #munka #àllás #jólkeresnipénzt
2013. dec. 9. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen sajnos nincs.
2013. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így nem lehet.. azt nézd: mivel szeretnél foglalkozni -az előbb -utóbb pénzt is hoz. Ha kínlódsz- akkor meg nem biztos, hogy jön a pénz, de az viszont biztos, hogy b o l d o g t a l a n leszel.


mit szeretsz? mi szerettél volna lenni kiskorodban?

2013. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

őszintén,nem akartam lenni semmi,nem gondolkoztam akkor iyenekben.

Most se érdekel mileszek csak jól akrok keresni,mert a pénz boldogít.Legalàbbis az olyat biztos akinek nem volt soha pénze(pl én)

aki tudna segíteni vagy tanàcsokkal ellàtni írjon privit nyugodtan,igyekszek vàlaszolni.

2013. dec. 9. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
matek nélkül nem mész semmire
2013. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, a pénz nem boldogít. Az egy szükséges rossz. Kell, de a boldogság nem ott van. A megismerésben (tudásban, tanulásban) és a kifejezésben (alkotásban, munkában) benne rejlik. A szeretetben, a másokra odafigyelésben és a segítésben is. Melyik tantárgyat szereted? és hányadikos vagy?
2013. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mivel szégény csalàdban élek,ezért mi az àtlag embernél jobban megbecsülünk minden egyes ft-t,és sokkal boldogabbak lennénk ha több lenne belőle és végre egyszer az életben vehetnék végre màr magamnak sajàt pénzből egy bp. bérletet pl. h tudjak utazni a vàrosban.Az is csak úgy van hogy tàmogatàst kapok rà h legyen ami marha nagy gàz...

12.-es vagyok,elöttem az éretségi.Törit,angolt,földrajzot szeretem.matekbol nagyon gyenge vagyok,plàne fizika kémia.info se megy,egy wordben se tudok normàlisan szöveget szerkeszteni pl.

ellnézést lassusàgom és helyesíràsom miatt de telon vagyon,gépen amugy sincs netünk.

2013. dec. 9. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
háát sajnos pont azok a tárgyak nem mennek neked amik jól fizetnek később. pl egy infóval,vagy egy közgázdiplomával vagy kémikusként nem lenne sok problémád a kereseteddel sem.. akkor mi az amiben még jó vagy? biosz esetleg?nyelvek? a töri,magyar, föci amit írtál teljesen használhatatlan
2013. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt nézegessed:

[link]

2013. dec. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!