Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért olyan nehéz elhinni,...

Miért olyan nehéz elhinni, hogy nem lehet mindenki szín 5-ös tanuló mindenből?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt mindenki elhiszi, hiszen nem egyformák a képességek, az érdeklődés sem. Semmi sem garantálja, hogy egy szín ötös tanuló jobban fog boldogulni az életben, mint mondjuk egy jó szintű.
2013. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosíthatnál a kérdéseden. Ezzel csesztetnek a szüleid? Akkor érdemes elgondolkodni azon, vajon tényleg irreális maximális teljesítményt várnak tőled, vagy csak egyszerűen jobban tisztában vannak a képességeiddel és azzal, mit tudnál elérni, ha kicsivel több energiát fektetnél bele.


Természetesen nem lehet mindenki mindenből kitűnő tanuló, ezt senki nem állítja. De ha lusta az illető, vagy eleve úgy áll hozzá, hogy ez engem nem érdekel, jó lesz a kettes is, az az ő szegénységi bizonyítványa.

2013. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igaz, csak ezen az oldalon is találkoztam már olyan emberekkel, akik szerint szánalmas, főleg mondjuk 9.-ben, ha nem vagy mindenből 5-ös, mert szerintük tök könnyű a tananyag, és nem értik, mit nem lehet ezen érteni...meg hogy bezzeg ők soha nem tanultam egy szót se, mégis mindig kitűnő tanulók voltak...és most nem tudom, hogy nekem kellene-e szégyellnem magam, amiért vannak tantárgyak, amikből még úgy is éppen, hogy 2es-3as vagyok, hogy tanulok rájuk, míg más tantárgyakból soha nem tanulok, mégis megvan a 4es-5ös
2013. dec. 10. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem abból kell kiindulni, amit itt mondanak az emberek. Mindenki szájhős az interneten, fogadok, hogy ezek nagy része érettségit se tett. Mindegy igazából, kérdező, ne az itteni idegenek véleménye számítson már...


Ha te elégedett vagy azzal, amit nyújtasz, amit elérsz, ha úgy érzed, nem tudsz ennél többet kihozni magadból, akkor ne törődj ezzel. Attól, hogy valami nem megy, az még nem szégyen. Egyáltalán nem ciki hármasnak lenni - kivéve akkor, ha az ember tényleg semmit nem készül az adott tárgyra. :)

2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Igen, azaz én válaszom volt amin kiakadhattál..:D fent tartom a véleményem, igenis mindenki lehetne minimum 4,5-ös tanuló ha akarná. Ha nincs hozzá elég akaratereje az nem az én problémám, de ahogy hozzááll a tanuláshoz az ember, úgy fog hozzáállni mindenhez az életben. Nekem nem kéne olyan ember, aki nem tud lefogyni/leszokni a dohányzásról/túlórázni/áldozatot hozni/lemondani a saját vágyairól, stb. :]

de mint mondtam, nekem mindegy.

2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20:22 honnan veszed? én pl. gyűlölöm a történelmet, egy időben még tanultam is rá, de amikor láttam, hogy még úgy se vagyok jó benne, leszartam az egészet. most vagyok belőle kb. 2-es, a többi tantárgyból meg 4es-5ös...

amúgymeg szerintem senkinek sem kéne lemondania a vágyairól, de mindegy..

2013. dec. 11. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:

"amúgymeg szerintem senkinek sem kéne lemondania a vágyairól, de mindegy.."


nagyon rossz szülő leszel..:D

2013. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de még mindig jobb, mint te :D
2013. dec. 12. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
öö...lol?
2013. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!