Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok nekem olyan humán...

Írnátok nekem olyan humán gimnáziumot, ahol kezdő angol mellett el lehet kezdeni franciául is tanulni?

Figyelt kérdés
Most, általánosban németül tanulok, de nagyon utálom, és tudom, hogy úgy sem tanulnék meg ezen a nyelven, mert már a hozzáállásommal van baj, pedig jó a nyelvérzékem. Franciául szeretnék megtanulni, meg persze, ami a mai világban elengedhetetlen, angolul, de nagyon. És amúgy humán beállítottságú vagyok, de ez most lehet, hogy nem annyira lényeges. Én nem igazán találtam olyan gimit, ahol tudnék mindkét nyelven kezdő szinten tanulni, és elég erős lenne (4,5- 4,8 átlag körülbelül), de ha ti tudtok, akkor vagytok olyan kedves-aranyosak, hogy leírjátok nekem? :) 14/L
2013. dec. 11. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Bethlen Gábor Ált. Isk. és Újreál Gimnázium esetleg ?
2013. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajánlhatom a Kölcsey-t , de elég sok helyen oktatnak már magyar-angol-franciát..

Szerintem nézegesd a honlapokat.

2013. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hűű, találtam egy tök jót, a József Attilát :)
2013. dec. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!