Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apu nem engedi, hogy sulit...

Apu nem engedi, hogy sulit váltsak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3. éve járok a sulimba és szeretnék váltani. Még 2,5 évem van(5 éves tagozat). Már régebb óta el akarok innen menni, csak nem ment bele. Egy nagyobb város mellett lakom, s most egy vidéki kisváros gimijébe járok. Azzal érvelt akkor, hogy "1: nem akar kiszakítani a közösségből,2: nem biztos hogy a másik suliban jobb lenne,3: ha a nagyobb városba járnék, több idő lenne az utazás, stb"

-1:azt a közösséget, ami ott van utálom kb. Vannak haverjaim, meg azért az emberek többségével beszélő viszonyban vagyok, DE nem lehetek önmagam. Ha az ő normatíváikon kívül mást is teszek vagy eltérnék tőlük(pl meleg kiderülne hogy meleg vagyok), akkor kb élhetetlen lenne ott nekem. Így is az. Egyszerűen vagy én vagyok nagyon kretén, vagy a társaim olyan kirekesztőek és klikkesedő, vélemény és önálló gondolatok nélküli emberek, ami már nekem sok..

Egyszerűen undorodom..Nem úgy mint a legtöbb diák, hanem ez más.. nem tudom szavakba önteni. Pont ez a baj. Apám hajthatatlan és rá kéne venni valahogy. Valaki tudna tanácsot adni?


Ha valaki azért hurcolna meg, mert helyesírási hibát vétettem vagy mert odaírtam, hogy meleg vagyok, az inkább ne írjon. Köszöntem :*



2013. dec. 13. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:

2: Ennél rosszabb nem lehetne. Nem akartam regényt írnierről, de az az undoros rész kifejez mindent.

3: 15 perccel lenne több, 5-10 perc plusz villamos

2013. dec. 13. 19:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg valamelyik rokonodat, hogy győzzék meg apukádat.
2013. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!