Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki egyetemen csúszni?

Ciki egyetemen csúszni?

Figyelt kérdés
Most vagyok másodéves alapszakon. Elég nehéz szakra járok. Az első évben minden vizsgám tök jól sikerült, de most alig tudok tanulni. Amúgy munka mellett csinálom a sulit, szóval nehéz összeegyeztetni, mert sokszor fáradt vagyok tanulni. Első évben ment, de most eltűnt a lelkesedésem, de azért csinálom, de lehet nem sikerül minden vizsgám, akkor viszont csúszok 1 évet. Ez nagyon gáz? Eddigi tanulmányaim során mindig minden ment, úgyhogy most úgy félek. :(
2013. dec. 17. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, az a gáz,bha valaki végigbukdossa mert sz**arik az egészre.
2013. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:
100%

Ne mások döntsék el, hogy gáz-e csúsznod.

Ha számba veszed a féléved, és a végén rosszul érzed magad, ha csúszol, akkor bizonyos mértékben gáz. Hiszen akkor érzed, hogy tehettél volna akár többet is érte. Ha viszont úgy gondolod, amit tudtál, kisajtoltál magadból, akkor nincs okod szégyenkezni. Van ilyen, semmi sem lehet tökéletes, lesznek nagyobb mélyvölgyek is az életben ;)

2013. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Csúszni? A takarítónőnek ciki.
2013. dec. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az étkező padlóján 100 mási kember szeme láttára ciki elcsúszni, máskülönben a kutyának nincs köze hozzá, hogy 1 évvel később végzel. Más meg 23-25 évesen kezdi el a főiskolát, na és? Ez már nem az általános iskola, hogy juj de ciki... Mindenki éli a saját, felnőtt életét, intézi a maga ügyeit.
2013. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23 éves gólya vagyok nappalin :) eddig dolgoztam. teljesen mindeg, mikor végzel, tegyél meg minden tőled telhetőt!
2013. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alig ismerek olyan egyetemistát, aki ebből-abból ne csúszott volna. Egy nehezebb szakon teljesen normális dolog, hogy nem jön össze indig minden.
2013. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!