Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szégyellem magam mert csúszni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem magam mert csúszni fogok egyetemen és nem merem elmondani a srácnak akivel randizom?

Figyelt kérdés

Mit gondolna rólam ha megtudná? Azt, hogy milyen hülye vagyok.


Ráadásul nem csak 1 évet, eddig úgy volt, hogy csak egy évet, de most kiderült, hogy még egy fél évet.

Ez az utolsó félévem, hogy vannak óráim, a következőben már csak vizsgáznom kell egy tárgyból. De még a szakdoga miatt is csúszni fogok egy fél évet...


Annyira cikinek érzem. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?


Csak az a baj, hogy előbb-utóbb úgyis megtudná. Hogy kéne elmondanom neki??


2013. okt. 19. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha kedvel nem gondolja ezt. sokan csúsznak.
2013. okt. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább az a baj, hogy ezt szégyelled. Én két évet csúszom egy-két rossz tanár miatt, meg azért, mert beleestem a kvótába... szóval semmi szégyellni való nincs rajta. Kivéve, ha büfészakos vagy, mert akkor már más a történet.


Nálunk 1 ember végzett egyébként időben, néhányan fél év csúszással, többen egy és másfél év csúszással, de durván a fele két évet, vagy még többet marad a képzési időn felül...

2013. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
OMG!! nemigaz, mekkora sznob lehet az a srác ha ezért elítélne..pfff A sulis teljesítmény köszönőviszonyban sincs az intelligenciával,ha értelmes ember,akkor tudja.
2013. okt. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az egyetemet szinte senki sem végzi el csúszás nélkül :DD ez nem olyan mint hogy általános vagy középsuliban megbukik az ember, és hű de nagy dolog az

egyetemen mindenki csúszik valamennyit :) ez nem gáz

2013. okt. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mond le a randit és tanulj keményebben.


Csak vicceltem, ne legyél már ekkora sznob. Ha tudnád mennyire értéktelen a diploma, akkor nem aggódnál ezen.

2013. okt. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büfészakos.

Nem sznob a srác, csak én gondolom azt, hogy elítélne.

Nekem is sokan mondták már, hogy sokan szoktak csúszni, de én akkor is rosszul érzem magam miatta.

Köszi a válaszokat! :)

2013. okt. 19. 01:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz egyébként? (priviben, ha gondolod)
2013. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hé, felvettek vagy nem? Akkor miért lennél hülye? Fel a fejjel és irány tanulni mert több lesz nem csak másfél év!
2013. okt. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Priviben sem szeretném elárulni :D


Tudom, már megyek is tanulni... :( :D

2013. okt. 19. 01:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az én évfolyamomból (250-en kezdtünk annó) senkit sem ismerek, aki most végezne időben, még a legjobbaknak is becsúszik min. fél év. Nálunk nem is ciki (kivéve, ha olyan vki csúszik, aki sz.rik bele az egészbe és csak a többiek dolgát nehezíti meg)
2013. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!