Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Petrik Lajos Szakközé...

Budapest Petrik Lajos Szakközépiskola vélemények?

Figyelt kérdés
mi a véleményezek, tanulunk ott valamit, milyenek a tanárok, hány pontot kell írnom hogy bejussak (vegyész/kéttannyelvű)és milyen jegyeket vigyek?

2013. dec. 20. 18:27
 1/5 intrepid ***** válasza:
Ott tanultam, imádtam, pedig nagyon kemény volt.
2013. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most járok oda most 4. éve kéttannyelvűre, jövőre végzek és szeretek ide járni. A hangulat jó, tanárok is rendesek, tananyag az van bőven (természetesen leginkább kémiából meg laborból, most heti 5 kémia, 5 labor és 2 fizkémem van) de egyáltalán nem vészes ha van hozzá fejed. Ha jól tudom akkor az osztályomban a legrosszabb írásbeli 65 körül volt. Ha kérdésed van írjál nyugodtan :D
2013. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jó és erös suli,ha bekerülsz mert meghúztad a félévet jól jársz vele!
2013. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó suli, jófej osztálytársakkal. Minden évben más pontszámmal lehet bekerülni. Az angolos osztályban elég magas a szint. Kiváló tanárok, tényleg csak jó véleménnyel vagyok róla! Ha tanulni szeretnél és jó alapokkal indulni az életben akkor hajrá! Ritka az ilyen normális iskola!
2014. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 geszter1999 válasza:
Sziasztok! Segítsetek, hogy számolják át a központis eredményeket? És kb. hány pont kell bekerülni? Milyen a lányok aránya a környezetvédő osztályban és jó-e a környezetvédő szak? Köszi
2014. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!