Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Széchenyi István...

Milyen a Széchenyi István Gimnázium Sopronban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyenek a hétköznapok, a tanárok,a diákok. Milyen szintű az idegen nyelvek és a matek, kémia oktatása? Szerettek odajárni? Milyen pozitív és negatív élményeitek vannak az iskoláról....

a válaszokat előre is köszönöm:)



2013. dec. 22. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval, én jártam oda és a tapasztalataim nem jók. Igaz én megszívtam az osztállyal is, páratlanul rossz közösséget kaptam ki. Az osztályfőnököm is nagyon rossz volt, neki a válasza mindig az volt: Semmi köze hozzá, intézzem el magam.- amikor olyat kértem, kérdeztem, amit az osztályfőnöknek kötelessége lett volna elmondani, vagy segíteni. Szerencsére neki most van osztálya, úgyhogy biztos nem ő lenne az osztályfőnököd! :) A történelem tanárom egy elmebeteg nő volt, hallottam, hogy kezelésekre is járnia kellett...elsőre persze kedvesnek látszott, de később előjött az igazi énje. Bár jó voltam töriből, de nem neki köszönhettem ezt! A diákok elég vadócok, gyakori a kiközösítés is. Én cseppet sem voltam elégedett a matek és kémia oktatással, a nyelveket viszont emelt óraszámban eléggé jól el lehet sajátítani, bár attól is függ, kit kapsz tanárnak. Viszont valami biztos ragad rád! Összességében a SZIGnek sokkal nagyobb a füstje, mint a lángja! Én ha most dönthetnék, nem odamennék. De fontold meg jól és az alapján dönts.

Egy nemrég végzett Szig-es :)

2014. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad a véleményed..:))
2014. jan. 20. 19:37
 3/7 anonim válasza:
Én nem szeretek ide járni. Az osztálytársaim 80%-a az az igazi filmekben látható stréber kategória, az osztályfőnököm jó, ha emberileg nem is vagyok oda érte, de elismerem hogy igenis jó tanár és jó osztályfőnök. A nyelvoktatás szörnyű, ebben az évben 3 némettanárunk volt úgy, hogy szinte egész szeptemberben nem volt óra, mert nem tudtak tanárt keríteni. A matek szerintem jó, bár attól függ melyik tanárt fogod ki. Hát, a kémia, na igen... Mi megkaptuk a legszigorúbb tanárt, az osztályátlag valahol 2,5 - 3,0 között van, de volt olyan, hogy 30-ból több mint 20 diákot megbuktatott félévkor... (Ez amolyan iskolai legenda, ami rettegésben tart mindenkit:D). Annak ellenére hogy nem tartozik a kedvenc időtöltéseim közé ide járni, és nem mindig érzem jól magam a közösségben, még mindig ezt választanám, ez Sopron legjobb iskolája
2014. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor melyik a jó suli a városban?
2014. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van még másik gimi a városban?

Vagy csak szki

2014. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked mar késő, de talan másnak segíthet a válaszom:)



Én imádom, az osztályom is nagyon jo, bár az se mindegy, hogy elotte milyen volt :D


Nekem nagyon aranyos tanáraim vannak 1-2 kivétellel :D


Ha 9.-be jelentkezik valaki akkor mehet nyelvi elokeszitos osztályba :) ( 9.ny)


9.-tol 2 nyelv van



A hétköznapok?

Ezen mit értesz? :D

2015. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én oda járok.És ha tehetném,nem változtatnék a döntésemen.Jó az osztályközösség (viszonylag) a tanárok többé-kevésbé.Első válaszoló azt hiszem tudom melyik elmebeteg töritanárról beszélsz, sikerült kifognom :D

Szerintem a nyelvoktatással nincs baj,jók a nyelvtanáraim,a matektanárom úgyszntén.Az infó,kémia,fizika valamint a töri (mint ahogy már említettem) viszont nem.

2017. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!